PHILIPS 77OLED909/12 televisie 4K UHD - 77"
Beschrijving
Productinformatie "PHILIPS 77OLED909/12 televisie 4K UHD - 77""
Ambilight
Ambilight-functies
- Past zich aan de muurkleur aan
- Lounge-modus
- Gamemodus
- Ambilight Music
- Lichtwekker
- AmbiSleep
- Ambilight-animatie bij FTI
Ambilight-versie Vierzijdig
Beeld/scherm
Schermdiagonaal (inch) 77 inch
Schermdiagonaal (centimeters) 194 cm
Display 4K Ultra HD OLED
Schermresolutie 3840 x 2160
Native vernieuwingsfrequentie (Native refresh rate) 120 Hz
Beeldengine P5 AI Perfect Picture Engine
Beeldverbetering
- Perfect Natural Motion
- Micro Dimming Perfect
- Breed kleurengamma 99% DCI/P3
- Dolby Vision
- A.I. PQ-modus
- Klaar voor CalMAN
- IMAX Enhanced-modus
- HDR10+ Adaptive
- Filmmakermodus
Multi-view Ja
Schermresolutie
Resolution-Refresh rate (vernieuwingsfrequentie)
- 576p - 50 Hz
- 640 x 480 - 60 Hz
- 1920 x 1080p -24/25/30/50/ 60/100/120Hz
- 720p - 50 Hz, 60 Hz
- 2560 x 1440-60 Hz,120 Hz
- 3840x2160p - 24/25/30/50/60/100/120Hz
Connectiviteit
Aantal HDMI-aansluitingen 4
HDMI-functies
- 4K
- Audio Return Channel
EasyLink (HDMI-CEC)
- Passthrough van afstandsbedieningen
- Audiobediening
- Stand-by
- Afspelen met één druk op de knop
Aantal USB-aansluitingen 2
Draadloze verbinding
- Wi-Fi 6
- Bluetooth 5.2
- Wi-Fi 802.11ax, 2x2, dual band
Andere aansluitingen
- Common Interface Plus (CI+)
- Ethernet-LAN RJ-45
- Digitale audio-uitgang (optisch)
- Hoofdtelefoonuitgang
- Serviceaansluiting
- Satellietaansluiting
HDCP 2,3 Ja op alle HDMI
HDMI ARC Ja op HDMI2
HDMI 2.1-functies
- eARC op HDMI 2
- eARC/VRR/ALLM ondersteund
- Max. 48 Gbps gegevenssnelheid
Eigenschappen
EAN: 8718863042236
3D: geen 3D
Hertz: 120 Hz
afmeting: 77 inch (195 cm)